EEE-FH1V221UL
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FH1V221ULTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FH1V221ULCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FH1V221ULDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FH1V221UL
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 200mOhm przy 100kHz 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FH1V221UL Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
390 mA @ 120 Hz
600 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C