EEE-FH1H470L
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FH1H470LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FH1H470LCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FH1H470LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FH1H470L
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 750mOhm przy 120Hz 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FH1H470L Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
227.5 mA @ 120 Hz
350 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
750mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C