EEE-FH1A471L
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FH1A471LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FH1A471LCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FH1A471LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FH1A471L
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 200mOhm przy 100kHz 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEE-FH1A471L Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
390 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
600 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C