ECW-FA2J225J
Numer produktu DigiKey
PCF1566-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-FA2J225J
Opis
CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 141V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-FA2J225J Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,642" (26,00mm x 16,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,843" (21,40mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
141V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V