ECW-FA2J184J
Numer produktu DigiKey
PCF1579-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-FA2J184J
Opis
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.18 µF Kondensatory warstwowe 141V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECW-FA2J184J Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,717" x 0,256" (18,20mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,461" (11,70mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
141V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V