ECW-F2W475JA
Numer produktu DigiKey
P14214-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-F2W475JA
Opis
CAP FILM 4.7UF 5% 450VDC RADIAL
Szczegółowy opis
4.7 µF Kondensatory warstwowe 84V 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-F2W475JA Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,035" x 0,543" (26,30mm x 13,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,831" (21,10mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
84V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V