ECW-F2W224JAQ
Numer produktu DigiKey
P14198-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-F2W224JAQ
Opis
CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 84V 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-F2W224JAQ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,256" (13,00mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,673" (17,10mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
84V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V