ECW-F2W105JA
Numer produktu DigiKey
P14206-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-F2W105JA
Opis
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 84V 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-F2W105JA Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,713" x 0,366" (18,10mm x 9,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,555" (14,10mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
84V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V