ECW-F2474JAQ
Numer produktu DigiKey
P14248-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-F2474JAQ
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 125V 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-F2474JAQ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,331" (13,00mm x 8,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,752" (19,10mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V