ECW-F2105JA
Numer produktu DigiKey
P13744-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-F2105JA
Opis
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 125V 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECW-F2105JA Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,713" x 0,335" (18,10mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,583" (14,80mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V