ECQ-UAAV124T1
Numer produktu DigiKey
10-ECQ-UAAV124T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECQ-UAAV124T1
Opis
CAP FILM 0.12UF 10% 310VAC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.12 µF Kondensatory warstwowe 310V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECQ-UAAV124T1 Modele
Kategoria
Rozmiar / wymiar
0,728" x 0,315" (18,50mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±10%
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Parametry znamionowe
AEC-Q200, X2
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 110°C