ECQ-E6563KFB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.056 µF Kondensatory warstwowe 630V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECQ-E6563KFB
Numer produktu DigiKey
ECQ-E6563KFB-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECQ-E6563KFB
Opis
CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECQ-E6563KFB Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,728" x 0,213" (18,50mm x 5,40mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,610" (15,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V