ECQ-E2473KBB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF Kondensatory warstwowe 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECQ-E2473KBB
Numer produktu DigiKey
ECQ-E2473KBB-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECQ-E2473KBB
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECQ-E2473KBB Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,177" (7,90mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,488" (12,40mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V