ECH-U1H682GB5
Numer produktu DigiKey
PCF1111TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCF1111CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCF1111DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECH-U1H682GB5
Opis
CAP FILM 6800PF 2% 50VDC 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF Kondensatory warstwowe 30V 50V Polisiarczek fenylenu (PPS), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECH-U1H682GB5 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±2%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
30V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V