ECE-A1AN102XB
Numer produktu DigiKey
10-ECE-A1AN102XBCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ECE-A1AN102XBTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECE-A1AN102XB
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECE-A1AN102XB Modele
Kategoria
Polaryzacja
Bipolarny
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
470 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
799 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C