ECA-1VM471B
Numer produktu DigiKey
10-ECA-1VM471BCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ECA-1VM471BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECA-1VM471B
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-1VM471B Modele
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
550 mA @ 120 Hz
935 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C