ECA-1JHG220I
Numer produktu DigiKey
10-ECA-1JHG220ICT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ECA-1JHG220ITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECA-1JHG220I
Opis
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL TH
Szczegółowy opis
22 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
ECA-1JHG220I Modele
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
71 mA @ 120 Hz
142 mA @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C