CB1AH-P-12V | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 255-2177-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | CB1AH-P-12V |
Opis | RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CB1AH-P-12V Modele |
Kategoria | Napięcie wymuszenia zwolnienia 1,2V= |
Producent Panasonic Electric Works | Czas pracy 15 ms |
Seria | Czas zwalniania 15 ms |
Opakowanie Zbiorcze | Funkcje Szczelne - w pełni |
Status części Aktywny | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Typ cewki Bez podtrzymania | Styl zakończenia Wtyk PC |
Prąd cewki 117 mA | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Napięcie cewki 12V= | Materiał styku Stop srebra, nie zawiera kadmu |
Forma styku SPST-NO (1 Form A) | Moc cewki 1,4W |
Prąd znamionowy styku 70 A | Rezystancja cewki 103 Ohms |
Napięcie przełączania 14V= - znam. | Bazowy numer produktu |
Napięcie wymuszenia działania 7V= |