CB1AH-M-12V
Numer produktu DigiKey
255-2079-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-M-12V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250"/0,375"
Prąd cewki
150 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
12V=
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
70 A
Rezystancja cewki
80 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=