AGN260A24Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla AGN260A24Y jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AGN260A24Y
Numer produktu DigiKey
255-AGN260A24Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
AGN260A24Y
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Styl zakończenia
Gull Wing
Producent
Panasonic Electric Works
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
4 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-pallad (AgPd), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
BSI, cURus
Napięcie przełączania
125V~, 110V= (maks.)
Typ przekaźnika
Przeznaczenie ogólne
Obciążenie - maks. przełączanie
125VA, 110W
Rezystancja cewki
4.8 kOhms
Prąd cewki
5 mA