6TPG150MZG jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 2 535
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz