6TPE100MZB
Numer produktu DigiKey
P122638TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P122638CT-ND - Taśma cięta (CT)
P122638DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
6TPE100MZB
Opis
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
47 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
6TPE100MZB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B2
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz