4TPG220M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz