2TPSF270M6E
Numer produktu DigiKey
P16197TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16197CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16197DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2TPSF270M6E
Opis
CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2 V 1411 (3528 metryczne) 6mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2TPSF270M6E Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B2S
Napięcie - znamionowe
2 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm przy 100kHz