12TPC15M
Numer produktu DigiKey
P16198TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16198CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16198DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12TPC15M
Opis
CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 12.5 V 1411 (3528 metryczne) 80mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12TPC15M Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm przy 100kHz
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B1
Napięcie - znamionowe
12.5 V