AWHA1C070
AWHA1C070
Numer produktu DigiKey
1110-AWHA1C070-ND
Producent
Numer produktu producenta
AWHA1C070
Opis
7" WHA1 ADVANCED TOUCHSCREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Interfejsy człowiek-maszyna (HMI) Ekran dotykowy 7,0" Kolor
Kategoria
Typ wyświetlacza
Kolor
Producent
Panasonic Industrial Automation Sales
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP66 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Typ
Ekran dotykowy
Funkcje
Interfejs karty pamięci
Rozmiar - wyświetlacz
7,0"