EEH-ZA1V151P
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZA1V151PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZA1V151PCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZA1V151PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZA1V151P
Opis
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1V151P Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
345 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.3 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C