ECA-1CM470I | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECA-1CM470I |
Opis | CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECA-1CM470I Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 130 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 221 mA @ 10 kHz |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,197" (5,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,472" (12,00mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 85°C | Bazowy numer produktu |