TXS2-LT-12V
Numer produktu DigiKey
255-6243-ND
Producent
Numer produktu producenta
TXS2-LT-12V
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Producent
Panasonic Electric Works
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
5 ms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
BSI, cURus
Napięcie przełączania
110V= (maks.)
Typ przekaźnika
Przeznaczenie ogólne
Obciążenie - maks. przełączanie
110W
Rezystancja cewki
2.057 kOhms
Prąd cewki
5.8 mA