TX2SS-LT-24V-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TX2SS-LT-24V-W
Numer produktu DigiKey
255-TX2SS-LT-24V-W-ND
Producent
Numer produktu producenta
TX2SS-LT-24V-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
2 A
Napięcie przełączania
220V= (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
60W
Rezystancja cewki
5.76 kOhms
Prąd cewki
4.2 mA