TQ2SL-L-24V-W | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 255-TQ2SL-L-24V-WTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | TQ2SL-L-24V-W |
Opis | RELAY TELECOM DPDT 1A 24V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 73 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Typ cewki Zatrzaskiwanie, pojedyncza cewka |
Producent Panasonic Electric Works | Styl zakończenia Gull Wing |
Seria | Klasa uszczelnienia Szczelne - w pełni |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Napięcie wymuszenia działania 18V= |
Status części Aktywny | Czas pracy 3 ms |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Czas zwalniania 3 ms |
Napięcie cewki 24V= | Temperatura robocza -40°C - 70°C |
Forma styku DPDT (2 Form C) | Materiał styku Srebro (Ag), złoto (Au) |
Prąd znamionowy styku 1 A | Agencja zatwierdzająca CSA, UR |
Napięcie przełączania 125V~, 110V= (maks.) | Typ przekaźnika Telekomunikacja |
Obciążenie - maks. przełączanie 125VA, 110W | Rezystancja cewki 3.84 kOhms |
Prąd cewki 6.3 mA | Bazowy numer produktu |