TQ2SA-12V-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla TQ2SA-12V-W jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TQ2SA-12V-W
Numer produktu DigiKey
255-TQ2SA-12V-WTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TQ2SA-12V-W
Opis
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
73 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Telekomunikacja Przekaźnik DPDT (2 Form C) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Producent
Panasonic Electric Works
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
4 ms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
2 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
125V~, 220V= (maks.)
Typ przekaźnika
Telekomunikacja
Obciążenie - maks. przełączanie
125VA, 220W
Rezystancja cewki
1.028 kOhms
Prąd cewki
11.7 mA