SP4-L2-DC12V
Numer produktu DigiKey
255-1491-ND
Producent
Numer produktu producenta
SP4-L2-DC12V
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Prod.
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Seria
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Opakowanie
Skrzynka
Czas pracy
30 ms
Status części
Aktywny
Czas zwalniania
30 ms
Typ mocowania
Temperatura robocza
-50°C - 60°C
Napięcie cewki
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR, VDE
Prąd znamionowy styku
10 A
Typ przekaźnika
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Rezystancja cewki
480 Ohms
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 300W
Bazowy numer produktu
Prąd cewki
25 mA