NC4EBD-DC12V
Numer produktu DigiKey
255-2233-ND
Producent
Numer produktu producenta
NC4EBD-DC12V
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Styl zakończenia
Wstawka
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 55°C
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA
Rezystancja cewki
200 Ohms
Prąd cewki
60 mA