NC2EBD-DC24V
Numer produktu DigiKey
255-3999-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
NC2EBD-DC24V
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Styl zakończenia
Wstawka
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA
Rezystancja cewki
1.6 kOhms
Prąd cewki
15 mA