JW1AFSN-B-DC12V-F
JW1AFSN-B-DC12V-F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
JW1AFSN-B-DC12V-F
Numer produktu DigiKey
255-3440-ND
Producent
Numer produktu producenta
JW1AFSN-B-DC12V-F
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
5 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
10 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, UR, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 300W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
44 mA
Rezystancja cewki
270 Ohms