HE1AN-W-DC24V-Y7
Numer produktu DigiKey
255-6453-ND
Producent
Numer produktu producenta
HE1AN-W-DC24V-Y7
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 120A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HE1AN-W-DC24V-Y7 Modele
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Temperatura robocza
-40°C - 55°C
Prąd znamionowy styku
120 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
800V~, 60V= (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
96000VA, 7200W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
104 mA
Rezystancja cewki
230 Ohms