HE1AN-P-DC24V-H18
Numer produktu DigiKey
255-HE1AN-P-DC24V-H18-ND
Producent
Numer produktu producenta
HE1AN-P-DC24V-H18
Opis
HE PV RELAY, 35A TYPE, 24VDC COI
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Temperatura robocza
-50°C - 55°C
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
35 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, cURus, VDE
Napięcie przełączania
490V~, 48V= - (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
17150VA, 1680W
Rezystancja cewki
300 Ohms
Prąd cewki
80 mA