HE1AN-P-DC12V-Y5
Numer produktu DigiKey
255-2777-ND
Producent
Numer produktu producenta
HE1AN-P-DC12V-Y5
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 48A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-50°C - 55°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Prąd znamionowy styku
48 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, cURus, VDE
Napięcie przełączania
490V~, 48V= - (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
23520VA, 2304W
Rezystancja cewki
75 Ohms
Prąd cewki
160 mA