DK1A1B-L2-24V
Numer produktu DigiKey
255-2190-ND
Producent
Numer produktu producenta
DK1A1B-L2-24V
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
DK1A1B-L2-24V Modele
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Prąd znamionowy styku
8 A
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2000VA, 1000W
Rezystancja cewki
2.88 kOhms
Prąd cewki
8.3 mA