DK1A-L2-12V-F
DK1A-L2-12V-F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DK1A-L2-12V-F
Numer produktu DigiKey
255-2055-ND
Producent
Numer produktu producenta
DK1A-L2-12V-F
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DK1A-L2-12V-F Modele
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
10 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
8 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
720 Ohms
Prąd cewki
16.7 mA