CB1AHF-M-24V
Numer produktu DigiKey
255-6155-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AHF-M-24V
Opis
CB RELAY 1 FORM A 24V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Funkcje
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250"/0,375"
Prąd cewki
75 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Stop srebra
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
20 A
Rezystancja cewki
320 Ohms
Napięcie przełączania
28V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
14V=