CB1AHF-24V
Numer produktu DigiKey
255-2727-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AHF-24V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Funkcje
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - wiele rozmiarów
Prąd cewki
75 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
24V=
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
20 A
Rezystancja cewki
320 Ohms
Napięcie przełączania
28V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
14V=