CB1AH-T-R-12V
Numer produktu DigiKey
CB1AH-T-R-12V-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-T-R-12V
Opis
CB RELAY HR 1 FORM A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - wiele rozmiarów
Prąd cewki
134 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
12V=
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
89.5 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=