CB1AH-R-24V
Numer produktu DigiKey
CB1AH-R-24V-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-R-24V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE 20A
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - wiele rozmiarów
Prąd cewki
84 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
24V=
Moc cewki
2W
Prąd znamionowy styku
20 A
Rezystancja cewki
287 Ohms
Napięcie przełączania
28V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
14V=