CB1AH-P-12V
Numer produktu DigiKey
255-2177-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-P-12V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB1AH-P-12V Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prąd cewki
117 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
12V=
Moc cewki
1,4W
Prąd znamionowy styku
70 A
Rezystancja cewki
103 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=