CB1AH-24V
Numer produktu DigiKey
255-2083-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1AH-24V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Producent
Panasonic Electric Works
Czas pracy
15 ms
Seria
Czas zwalniania
15 ms
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Szczelne - w pełni
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Dogniazdowe
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - wiele rozmiarów
Prąd cewki
75 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
20 A
Rezystancja cewki
320 Ohms
Napięcie przełączania
28V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
14V=