CB1A-M-12V
Numer produktu DigiKey
255-1828-ND
Producent
Numer produktu producenta
CB1A-M-12V
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Producent
Panasonic Electric Works
Czas pracy
15 ms
Seria
Czas zwalniania
15 ms
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Szczelne - w pełni
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
117 mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie cewki
12V=
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Moc cewki
1,4W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
103 Ohms
Napięcie przełączania
14V= - znam.
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7V=