ALZN1B12W
Numer produktu DigiKey
255-6341-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALZN1B12W
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Nieaktualne
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
5 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
16 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
440V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
7040VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
33.3 mA
Rezystancja cewki
360 Ohms