LCD15-24S05W
Numer produktu DigiKey
4457-LCD15-24S05W-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCD15-24S05W
Opis
DC DC CONVERTER 5V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 3A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
86%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
15 W